8 روش برای باز کردن رجیستری ویندوز 11

0
430

بهتر است بدانید رجیستری ویندوز یک پایگاه داده بسیار بزرگ از تنظیمات ویندوز شما و تمامی نرم افزارهای موجود در آن است. شما می توانید این پایگاه داده را با باز کردن رجیستری ویندوز که از قبل با ویندوز نصب شده است ویرایش کنید. با استفاده از برنامه ادیتور رجیستری ویندوز (Registry Editor) شما می توانید در رجیستری ویندوز بالا پایین کنید و تنظیمات برنامه ها را ویرایش و شخصی سازی کنید.

همانطور که در بالا توضیح دادیم شما می‌توانید ویندوز 11 را به هر شکلی با ادیتور رجیستری شخصی‌سازی کنید. توصیه ما این است که زیادی به رجیستری کرم نریزید، اما اگر هدفمند و آگاهانه اقدام به تعییرات در رجیستری می کنید می توانید کارهای بسیار جالبی انجام دهید پس با ما همراه باشید تا نحوه باز کردن رجیستری در ویندوز 11 را به شما آموزش دهیم.

1. باز کردن رجیستری ویندوز 11 با سرچ ویندوز

کادر جستجو یا سرچ ویندوز 11 همیشه به عنوان یک اجرا کننده همه کاره نرم افزار ها عمل می کند. با استفاده از سرچ ویندوز، می توانید اکثر ابزارهای داخلی ویندوز و نرم افزارهای نصب شده روی کامپیوتر خود را پیدا کرده و اجرا کنید. در این روش باز کردن رجیستری ویندوز 11 با سرچ ویندوز در 3 مرحله ساده امکان پذیر است.

  1. برای استفاده از سرچ ویندوز، روی دکمه ذره بین در نوار وظیفه ویندوز 11 کلیک کنید.
  2. برای پیدا کردن این ابزار، Registry Editor را در کادر جستجو یا سرچ ویندوز تایپ کنید .
  3. سپس گزینه Registry Editor’s را انتخاب کنید و سپس روی Run as administrator کلیک کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید