راهنمای بازی Dead Island 2 ماموریت Body Art

0
521

ماموریت های فرعی یا Side Quest  های بازی Dead Island 2 شما را با شخصیت های عجیب و غریب زیادی در این بازی آشنا می کند. از عجیب ترین شخصیت های بازی فرانچسکا می باشد. او یک هنرمند در بورلی هیلز است، اما از زمان پیدایش زامبی ها ،  از بدن مردگان و زامبی ها برای آثار هنری خود استفاده می کند. در یکی از شش ماموریت، که مجموعا Body Art نامیده می‌شوند، شما باید اعضای بدن که بسیار کمیاب هم هستند را به فرانچسکا بدهید و در ازای آن XP و جایزه دریافت کنید. در ادامه ما به شما محل پیدا کردن آیتم‌ های Body Art را معرفی می کنیم پس با راهنمای بازی Dead Island 2 ما همراه باشید.

جمع کردن آیتم های Body Art در بازی Dead Island 2

این اعضای بدن با استفاده از سیستم RNG پخش می شوند ، منظور از RNG به صورت تصادفی یا رندوم است و به خاطر داشته باشید شما آیتم های ماموریت Body Art مورد نیاز خود را از یک دشمن مشخش که شانس دریافت آن را دارد یا زیاد است دریافت نمی کنید. اما این آیتم ها یا اعضای بدن از نوعی دشمن خاص دراپ می شود و به دست می آید، تنها راهی که شما می توانید این اعضا را به دست آورید همین است.

اما نوعی دشمن جهش یافته یا mutator در بازی وجود دارد که تمام این آیتم ها از آن دریافت می شود، به خاطر داشته باشید تا زمانی که حالت داستانی بازی را به پایان نرسانده باشید این موجودات در بازی مشاهده نخواهند شد ولی همچنان از سیستم RNG پیروی می کنند، امکان دراپ آن ها در این موجودات جهش یافته وجود دارد ما راهنمای Body Art را برای شما در زیر توضیح داده ایم.

1- Body Art: The Visionary – گوشت آلوده (Infected flesh)

از راحت ترین درخواست ها یا ماموریت های فرانچسکا همین درخواست اول است. زمانی که یک زامبی را می کشید، نوع آن زامبی هم خیلی مهم نیست، شما می توانید گوشت آلوده (Infected flesh) را پیدا کنید. فقط به یاد داشته باشید که همه زامبی ها این آیتم را دراپ نمی کنند، اما معمولا اکثر آن ها این آیتم را دارند. شما میتوانید 10 عدد گوشت آلوده را سریع جمع آوری کنید فقط نیاز است که حواستان به لوت زامبی باشد تا این آیتم را از دست ندهید.

2- Body Art: Heft – استخوان بازوی بزرگ (Oversized arm bones)

استخوان های بازو بزرگ را می توان در نوعی زامبی به نام crushers و انواع دیگر آنها یافت. این نوع زامبی ها غول پیکر هستند و همیشه تو چشم هستند بیشتر شبیه کشتی گیران حرفه ای که مرده اند هستند.

3- Body Art: Moist – قطره خدا (ichor Chthonic)

در ابتدا باید برای شما توضیح دهیم که معنی Ichor Chthonic چیست این اصطلاح ها ریشه در فرهنگ یونان دارد، کلمه Ichor مایعی است که مانند خون در رگ های خدایان در جریان است و کلمه Chthonic به افرادی اشاره دارد که با دنیای زیر زمینی در ارتباط هستند  این قطره فقط در نوعی زامبی به نام slobbers و انواع دیگر آن ها یافت می شود، این زامبی ها چاق و گرد هستند که شبیه bloaters در بازی Left 4 Dead هستند.

4- Body Art: Uproar – ستون فقرات آلوده (Infected spines)

ستون فقرات آلوده پس از کشتن screamers یا فریاد زن ها و انواع دیگر این نوع زامبی پیدا می شوند. این دشمنان شاید شبیه سایر زامبی های معمولی به نظر برسند ، اما تشخیص و پیدا کردن آن ها بسیار آسان است همانطور که از نامشان مشخص است این زامبی ها همیشه در حال فریاد و داد و بیداد هستند.

5- Body Art: Vigor – بازوهای تیغه ای (Blade arms)

بازوهای تیغه ای (Blade arms) را می توان در نوعی زامبی به نام butchers  یا معادل فارسی آن قصاب ها یافت. زمانی که شما نزدیک اسکله ها می شوید این زامبی ها پدیدار می شوند کشتن آن نیز بسیار سخت است پس زمانی که به آن ها نزدیک می شوید یا به سمت شما می آیند حواستان را جمع کنید.

6- Body Art: Dread – قلب جهش یافته (Mutated hearts)

این آیتم از سخت ترین و قوی ترین زامبی های داخل بازی دریافت می شود، این نوع زامبی ها mutators یا معادل فارسی آن جهش یافته نام دارند بعد از اینکه حالت داستانی اصلی بازی را تمام کردید،  آن ها را در بازی خواهید دید و با کشتن آنها گاهی اوقات اعضایی را که در این مقاله مشاهده کردید را دریافت خواهید کرد . اما شکست دادن این نوع زامبی های جهش یافته سخت تر از بقیه زامبی ها است، بنابراین ما پیشنهاد می کنیم بهتر است که به سراغ هر نوع زامبی هایی که معرفی کردیم برای دریافت آیتم مورد نظر بروید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید