ترفندهای پول در آوردن حالت پلاندر | بازی Call of Duty: Warzone 2

0
1003
حالت-پلاندر-بازی-call-of-duty-warzone-2

حالت پلاندر (Plunder) بالاخره به بازی Call of Duty: Warzone 2.0  اظافه شد اما باید بدانید در این حالت جمع کردن پول خیلی مهمتر از کشتن و زنده ماندن است. حالت Plunder به صورت چهار نفره بازی می شود و هر تیمی که بیشترین پول را به جمع آوری کند برنده میدان است، حالا هدف تیم شما این است که تیمی باشید که بیشترین پول نقد را جمع آوری کند که با کشتن و لوت کردن دشمنان، انجام ماموریت ها و لوت کردن جعبه ها در سراسر نقشه به دست می آید.

در Warzone 2’s Plunder تفاوت‌ های زیادی با حالت های دیگر وجود دارد ، در این مقاله نکاتی را برای شما آماده کرده ایم که پول در آوردن در حالت Plunder را بسیار آسان می کند و کمک می کند امتیاز بیشتری کسب کنید و برنده شوید.

روی پول تمرکز کنید

در این نسخه از بتل رویال، شما با آیتم های سفارشی یا (Loadout) خود وارد مسابقه می شوید و قابلیت زنده شدن دوباره یا (Respawn)  نیز در این حالت فعال است.این موضوع یه این معنی است که دیگر نیاز به جستجو برای اسلحه های  بهتر ندارید و بی خود وقت خودتان را صرف جنگیدن با دشمنان نمی کنید و تمرکز خودتون رو صرف جمع کردن پول بیشتر می کنید.

چی لوت کنیم و کجا لوت کنیم!

حالت غارت یا (Plunder) خیلی سریع انجام می شود، بنابراین بهتر است در جایی فرود بیایید که لوت و ماموریت های مناسبی داشته باشد. اگر در بتل رویال حالت معمولی مناطق خلوت و کم دردسر نقشه را انتخاب می کنید، برای حالت پلاندر باید مناطق غنی و مناسب برای لوت بیشتر رو انتخاب کنید . مکان‌هایی مانند Al Mazrah City و Sattiq Cave Complex دارای ساختمان‌ های غنی و مناسب لوت هستند، پیشنهاد می‌کنیم قبل از فرود منطقه‌ای را انتخاب کنید که ماموریت های Safecracker زیادی دارد.

همانطور در بالا گفتیم، ماموریت های Safecracker برای پلاندر وارزون ۲ گزینه بسیار خوبی هستند، چون که در هر یک از سه گاوصندوق مشخص شده برای شما پول و سایر اشیاء با ارزش وجود دارد. می توان گفت این ماموریت ها از پر طرفدار ترین ماموریت ها در این حالت هستند. هر تعداد ماموریت های بیشتری را تکمیل کنید، پول بیشتری به دست خواهید آورد. پیشنهاد ما این است که حداقل دو نفر از گروه روی گاوصندوق ها تمرکز کنند و دو نفر دیگر ساختمان ها و سنگرهای دیگر را لوت کنند.

این نسخه از Plunder به شما اجازه می دهد مانند حالت DMZ اشیاء با ارزش را لوت و غارت کنید و بفروشید.در این حالت آیتم ها برای لوت کمتر از حالت های دیگه می باشد اما اشیای با ارزش DMZ که خیلی کم یاب هستند مانند شمش های طلا، کتاب های مصور، پردازنده های گرافیکی و هارد دیسک ها بسیار زیاد هستند .

به طور کلی شما نباید به دنبال جنگیدن زیادی باشید و نیازی نیست کوله پشتی خود را با آرمور و تجهیزات پر کنید. در عوض آیتم ها و اقلام گران‌ قیمت را برای فروش در مرکز خرید با خود حمل کنید.

بهترین مواردی که باید جمع کنید:

  • شمش طلا (Gold bars) به قیمت 40000 دلار
  • کنسول های بازی (Game consoles) به قیمت 15000 دلار
  • پردازنده های گرافیکی (GPUs) به قیمت 10000 دلار

همچنین به ایونت های عمومی یا Public Events که به صورت رندوم یا تصادفی پدیدار می شوند توجه کنید. گاهی اوقات ایونت Contractor یا Blood Money فعال می شود که به شما کمک می کند پول بیشتری جمع کنید. در ایونت Contractor به ازای تکمیل مامورت ها در طول ایونت ماموریت ها پول نقد بیشتری می دهند و ایونت Blood Money به ازای کشتن و لوت کردن دشمنان پول دو برابر می دهد.

ذخیره کردن پول در حالت پلاندر (Plunder)

حالت پلاندر

در حالت plunder هر بار که کشته می‌شوید، بخشی از پولی که به سختی به دست آورده‌اید را از دست می دهید، پس موضوع مهم بعدی این است که باید مداوم پول خود را جایی ذخیره کنید تا آن ها را از دست ندهید. اما کجا، این کار را می توانید با رفتن به یک مکان مشخص روی نقشه که  نماد آن  قلک می باشد انجام داد و یا می توانید از بالون های ذخیره کننده پول استفاده کنید.

ذخیره پول در پایگاه های هلی کوپتر گزینه مناسبی می باشد و شما با خیال راحت کل درآمد خود را ذخیره می کنید، ناگفته نماند اقدام برای استخراج پول خود در این منطقه بسیار خطرناک و ریسکی می باشد. هنگامی که شما برای گرفتن پول نقد یا برای هلیکوپتر اقدام می کنید به بازیکنان دیگر هشدار داده می شود به همین دلیل است که این مناطق خطرناک هستند.

اما گزینه ایمن تر برای ذخیره پول داخل بازی بالن های ذخیره پول هستند. این بالن ها را هنگام لوت کردن یا خرید از شاپ  به صورت تصادفی یا رندوم می توان به دست آورد. بالن های ذخیره پول می توانند تا سقف 300.000 دلار ذخیره کنند، این بالن ها دو برابر بالن های موجود در بازی Warzone 1 می توانند ذخیره کنید تصور کنید که چه مقدار زیادی از پول را می توانید در Warzone 2 ذخیره کنید.

اگر توجه کرده باشید در Warzone 2 پیدا کردن این بالن ها توسط لوت کمی سخت است و آن ها کمیاب هستند. اگه از پیدا کردن این بالن ها نا امید شدید نگران نباشید شما می توانید همانطور که در بالا گفتیم در شاپ به قیمت 20.000 دلار آن را خریداری کنید.

پول خود را الکی هدر نکنید

باید توجه داشته باشید در درگیری های غیر ضروری با هر بار مردن درصد کمی از پول خود را ار دست می دهید. از طرفی دشمنانی هم در بازی وجود دارد که به خوبی پول جمع نکرده اند و مداوم تن به فایت می دهند، پیشنهاد ما این است که کمتر با بازیکنان درگیری ایجاد کنید، چون که درصد پول از دست رفته شما بیشتر از مقداری است که در فایت جمع می کنید. لوت کردن نقشه به اندازه کافی برای شما پول فراهم می کند و به خاطر داشته باشید که نباید با خرید وسایل اضافی از فروشگاه، پول خود را هدر دهید.

به نقشه توجه کنید

به یاد داشته باشید که همیشه نقشه خود را چک کنید چون به صورت تصادفی جعبه های پول که به عنوان صندوق سبز در نقشه نمایان هستند و همینطور بازیکنانی که پول زیادی جمع آوری کرده اند که به عنوان کسیه پول قرمز در نقشه هستند را از دست ندهید.

اگر آمادگی لازم برای درگیری را دارید، می توانید اقدام به کشتن نفرات برتر بازی که پول زیادی جمع آوردی کرده اند کنید اما به خاطر داشته باشید که با کشتن و لوت کردن پول های ان ها شما هم روی نقشه برای مابقی بازیکنان قابل نمایش هستید و احتمال درگیری با شما خیلی بالا می رود در نتیجه با بررسی مداوم نقشه می توانید از درگیری های اضافی جلوگیری کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید