دانلود و آپدیت نرم افزار لاجیتک G HUB

0
720

لاجیتک G HUB

اگر از تجهیزات جانبی Logitech ، ماوس ، کیبورد (صفحه کلید) و هدست استفاده می کنید و می خواهید کنترل بهتری را بر ان ها داشته باشید ، باید Logitech G Hub را دانلود و استفاده کنید که در این زمینه به شما کمک فراوانی می کند. در این پست یاد می گیرید که چگونه آخرین نسخه Logitech G Hub را به راحتی و به سرعت در کامپیوتر خود دانلود و استفاده کنید!

لاجیتک G HUB چیست؟

اگر از دستگاه های Logitech به صورت طولانی مدت استفاده می کنید ، ممکن است با نرم افزار بازی Logitech آشنا باشید ، که نسخه قبلی نرم افزار Logitech بود و به کاربران در پیکربندی تنظیمات دستگاه خود کمک می کرد.

Logitech G Hub مشابه آن برنامه است اما دارای طراحی رابط کاربری حرفه ای و مدرن تر است. این نرم افزار به شما امکان را می دهد سخت افزار را با ویژگی هایی مانند کنترل روشنایی ، تشخیص خودکار بازی ، ادغام با برنامه های شخص ثالث خیلی راحت تنظیم و کنترل کنترل کنید.

آموزش دانلود نرم افزار لاجیتک G HUB در ویندوز 7 ، 8 و 10

نرم افزار لاجیتک G HUB در وب سایت رسمی لاجیتک به صورت رایگان قرار داده شده است و نصب خیلی آسانی دارد که در ادامه برای شما آموزش خواهیم داد.

1- ابتدا وارد صفحه دانلود نرم افزار لاجیتک G HUB شوید.

2- سیستم عامل موزد نظر را انتخاب کنید به محض انتخاب سیستم عامل دانلود شروع می شود.

3- و بعد از اتمام دانلود بر روی دکمه Install and Launch کلیک کنید.

4- تبریک نرم افزار لاجیتک G HUB آماده استفاده است دستگاه های خود را به آن وصل کنید و شروع به شخصی سازی کنید.

قابلیت های نرم افزار لاجیتک G HUB

1- بهینه سازی و سفارش سازی ابزارها

Logitech G HUB یک پورتال واحد برای بهینه سازی و سفارشی سازی کلیه ابزارهای پشتیبانی شده G Logitech  به شما می دهد. از جمله ماوس ، کیبورد (صفحه کلید) ، هدست ، بلندگوها و وب کم ها.

2- ابزار را  را بطور خودکار تشخیص می دهد

لاجیتک G HUB دکمه Logitech G پشتیبانی شده شما را می شناسد و به شما امکان دسترسی کامل به ویژگی های سفارشی سازی آنها را می دهد و به طور خودکار سیستم عامل را به روز نگه می دارد.

3- کشیدن و رها کردن رابط

با استفاده از لاجیتک G HUB  ویژگی ها را انتخاب کنید ، ماکروها و اتصال کلیدها را تعیین کنید ، وقفه های رنگی و انیمیشن ایجاد کنید ، همه این موارد با یک رابط کاربری ساده و بصری می باشد.

4- مدیریت و تغییر پروفایل ها

اکنون می توانید چندین پروفایل کاراکتر را در بازی های خود ذخیره کرده و به سرعت فعال کنید. بنابراین قدرت ها و توانایی های مورد نیاز شما همیشه در دسترس است.

5- جریان خود را کنترل کنید

دکمه های برنامه را با عملکردهای درون برنامه برنامه ریزی کنید و ماکروهای خود را برای راه اندازی رسانه و تغییر صحنه ایجاد کنید. از وسایل بازی خود استفاده کنید و فرمان استودیوی OBS را برای یک جریان سریعتر انجام دهید.

6- رنگ آمیزی و همگام سازی کنید

از بین جلوه های متحرک متعدد را انتخاب کنید ، جلوه های پیشرفته خود را با Logitech G LIGHTSYNC برای صفحه کلید ، ماوس ، هدست و بلندگو ایجاد کنید.

ماوس هایی که توسط G Hub پشتیبانی می شوند :

کیبورد هایی که توسط G Hub پشتیبانی می شوند :

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید