کیبورد(صفحه کلید)

31 کالا

کیبورد (صفحه کلید) یکی از اصلی ترین اجزای دستگاه های وارد کردن اطلاعات به کامپیوتر است که به کاربران این امکان را می دهد متن یا فرمان را در کامپیوتر یا هر دستگاه الکترونیکی دیگر وارد کنند. کیبورد (صفحه کلید) یک دستگاه جانبی است که اساسی ترین راه برای ارتباط کاربر با کامپیوتر است. این دکمه شامل دکمه هایی از قبیل اعداد ، نمادها و حروف است و کلیدهای خاصی مانند کلید Windows و Alt ، و انجام سایر عملکردها ، را بر عهده دارد. طراحی کیبورد (صفحه کلید) از صفحه کلیدهای ماشین تحریر نشأت می گیرد و اعداد و حروف به این ترتیب روی صفحه کلید چیده شده اند که به تایپ سریع کمک می کنند.

خرید کیبورد گیمینگ ارزان

  1. کیبورد انعطاف پذیر: این یک نوع صفحه کلید است که از سیلیکون نرم با قابلیت حمل بسیار بالا ساخته شده است. ضد آب و گرد و غبار است و نیازی به تمیز کردن مداوم ندارد. همانند یک صفحه کلید استاندارد عمل می کند و از طریق پورت USB به کامپیوتر متصل می شود. این نوع صفحه کلیدها در مقایسه با صفحه کلید سنتی نیز می توانند از نظر برخی جهات دوام بیشتری داشته باشند.
  2. کیبورد ارگونومیک: این نوع صفحه کلید برای وضعیت اندام شما هنگام کار طراحی شده است. به جای اینکه خود را متناسب با صفحه کلید تنظیم کنید ، کیبورد ارگونومیک طوری طراحی شده است که کیبورد (صفحه کلید) با شما سیستم بدن شما هماهنگ می شود . به طور کلی ، نوار فاصله کیبورد ارگونومیک در مقایسه با صفحه کلید های معمولی بزرگتر است ، که امکان تایپ سریع را فراهم می کند.
  3. کیبورد بی سیم: نوعی کیبورد (صفحه کلید) کامپیوتر است که بدون هیچ کابلی به کامپیوتر ، لپ تاپ یا تبلت متصل می شود. از فرکانس رادیویی (RF) ، مادون قرمز (IR) یا فناوری بلوتوث برای اتصال با دستگاه ها استفاده می کند. کاربران می توانند کیبورد بی سیم را بدون نیاز به قرار دادن روی میز کامپیوتر جا به جا کنند زیرا قابلیت حمل و انعطاف پذیری بالایی را برای کاربران فراهم می کند. کیبورد بی سیم با اتصال گیرنده USB به رایانه ، می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.
  4. کیبورد مکانیکی: کیبوردی است که با کیفیت بالا ساخته شده است که معمولاً در خانه و محل کار استفاده می شود. کیبورد مکانیکی برای عمر طولانی مدت دوام زیاد و پاسخگویی بالا طراحی شده است. صدای فشردن دکمه واضح ، مقاومت  ​​و بازخورد بهتر برای عملکرد بازی و تایپ ارائه می کند.کیبورد مکانیکی در مقایسه با صفحه کلیدهای معمولی کیبورد های مکانیکی ویژگی هایی از جمله قاب بندی ، سوئیچ ، عملکرد بالا ، استفاده از برد PCB در ساخت کلید ، چراغ های LED و …. را دارا هستند.
  5. کیبورد گیمینگ: کیبوردی است که دارای کلید های خاص است که برای گیمرها استفاده می شود ، به عنوان کیبورد گیمینگ شناخته می شوند. کلیدهای حرکت W ، S ، D ، A و فلش ها به طور حرفه ای برای بازی های کامپیوتری استفاده می شود. کیبورد های گیمینگ (عمدتا کیبورد مکانیکی) ،کیبورد گیمینگ کلیدهایی دارد که نیاز به عملکرد سریع تری برای بازی ها دارند ، سوئیچ می کند.