4 کالا

خرید اینترنتی هدست کامپیوتر

هدفون: یک دستگاه خروجی سخت افزاری است که به خروجی صدای کامپیوتر یا پورت اسپیکر متصل می شود. هدفون به شما امکان می دهد بدون ایجاد مزاحمت برای اطرافیان خود به صدا گوش دهید یا فیلم تماشا کنید.

هدفون تو گوشی : هدفون تو گوشی یا ایرفون همان هدفون های کوچکی هستند که در وسایل روزانه اکثر افراد پیدا می شوند. این هدفون ها مستقیما با قسمت داخلی گوش سرو کار دارند همین علت باعث می شود که ما صدای موزیک یا هر چیز دیگری را از نزدیک ترین حالت ممکن بشنویم. ضمن اینکه به دلیل فاصله بسیار نزدیک با پرده گوش مانع ورود هر گونه صدای دیگر و یا نویزها به داخل گوش ما می شوند. مهم ترین نکته ای که در انتخاب این ایرفون باید در نظر بگیرید متناسب بودن آن با گوشتان است. این نکته تأثیر زیادی در کیفیت شنیداریتان دارد.

هدفون دور گوشی : هدفون دور گوشی تمام گوش را می پوشاند. به همین دلیل سطح بالاتری از صوت به گوش ما می رسد، ضمن اینکه صدای محیط اطراف شنیده نخواهد شد.

هدفون روی گوش : هدفون رو گوشی اصطلاحا روی گوش خارجی قرار می گیرند. این مدل هدفون، ابعاد بزرگتری نسبت به ایرفون ها داشته و از هدفون های دور گوشی کوچکتر هستند دارند. هدفون رو گوشی احتمالا بهترین گزینه برای افراد در حالت حرکت است. مهم ترین دلیل آن کیفیت صدای فوق العاده و حمل راحتش می باشد ضمن آنکه آسیب کمتری متوجه سیستم شنوایی خواهد شد. اغلب افراد از این مدل هدفون به ویژه نوع ضد آب آن استفاده می کنند.

خرید اینترنتی هدست گیمینگ

هدست: یک دستگاه سخت افزاری است که به تلفن یا کامپیوتر متصل می شود و به کاربر اجازه می دهد در حالی که دستان خود را آزاد نگه می دارد صحبت کرده و گوش دهد. هدست ها معمولاً در مراکز پشتیبانی فنی و خدمات مشتری استفاده می شوند و به کارمند اجازه می دهد در حین تایپ اطلاعات در رایانه با مشتری صحبت کند. همچنین معمولاً توسط گیمرها استفاده می شود و به آنها اجازه می دهد تا با دیگران همزمان بشنوند و صحبت کنند ، در حالی که از صفحه کلید و موس برای انجام بازی استفاده می کنند.