راهنمای خرید کیبورد گیمینگ مکانیکی ۲۰۲۱ !

کیبورد رنگی

راهنمای خرید کیبورد گیمینگ مکانیکی ۲۰۲۱ !

راهنمای خرید کیبورد گیمینگ مکانیکی در سال ۲۰۲۱ با کیش استارز همراه باشید

ما کلی اطلاعات در مورد خرید کیبورد گیمینگ مکانیکی توسط تولید کنندگان مختلف را جمع آوری کردیم. هدف وب سایت ما ایجاد راهنمای کارآمد برای یافتن بهترین کیبورد (صفحه کلید) مناسب شما است.

رتبه بندی صفحه کلید های پیشنهادی ما از بهترین صفحه کلیدهای مکانیکی موجود هستند که با توجه به رتبه منحصر به فرد محاسبه شده از نظر بررسی های زیاد مجلات مختلف فناوری و متخصصان فناوری هستند. این مقاله به طور منظم به روز می شود ، بنابراین همیشه آخرین رتبه بندی را در یک نگاه پیدا خواهید کرد.

آیا به دنبال صفحه کلید با مجموعه ای از ویژگی های خاص هستید؟

شاید استراحت مچ دست واقعا برای شما مهم باشد؟

پس لطفاً تمامی صفحه کلید مکانیکی ما را مشاهده کنید. برای هر صفحه کلید ، مهمترین ویژگی ها و سوئیچ های موجود ذکر شده است.

 

بهترین کیبورد مکانیکی ۲۰۲۱

یکی از بهترین کیبورد های گیمینگ مکانیکی که می توانید در سال ۲۰۲۱ خریداری کنید ، Corsair K70 RGB MK.2 است.  این صفحه کلید واقعاً کاربرد های زیادی داره

روشنایی RGB خیره کننده ، بسیاری از گزینه های سفارشی سازی روشنایی و رنگ
سوئیچ های Cherry MX به انتخاب شما و کیفیت ساخت بالا
کنترل های رسانه ای خوب ، USB passsthrough و استراحت مچ دست
کلیدهای اضافی برای بازی های تیراندازی و MOBA است

بدیهی است که این صفحه کلید واقعا ارزان نیست ، اما قیمت با توجه به همه ویژگی های آن بیش از حد عادلانه است. اگر می خواهید کلیدهای ماکرو اختصاصی داشته باشید ، نگاهی به Corsair K95 RGB Platinum بسیار مشابه بیندازید. علاوه بر این ، ، نسخه  Corsair K70 RGB MK.2 Low Profile ، کاملاً متقاعد می شوید که این محصول از بهترین های لوازم جانبی کامپیوتر و یک صفحه کلید بازی عالی است. در  زمینه خرید کیبورد گیمینگ مشابه ، Logitech G815 رقیب بزرگی برای این مدل محسوب می شود.

 

Corsair K70 RGB MK2

 

اگر نگران پول خود نیستید ، می توانید Razer Huntsman Elite را نیز در نظر بگیرید. این صفحه کلید با تمام جلوه های نورانی دیوانه کننده آن جز بهترین هاست – حتی نور های محل استراحت مچ نیز روشن می شود. با این وجود ، در نظرات مثبت زیادی دریافت کرده است و یک صفحه کلید واقعاً عالی است. شما قطعا می توانید ویژگی های مشابه را با هزینه کمتری خرید کنید ، اما بقیه سوئیچ های نوری و مکانیکی Razer Huntsman Elite را ندارند ، بنابراین یک محصول خاص می باشد.

بهترین صفحه کلید مکانیکی بدون نامپد (Numpad)

اصطلاح کیبورد بدون نامپد به صفحه کلید بدون شماره اشاره دارد. دلایل متعددی وجود دارد ، چرا کسی ترجیح می دهد یک کیبورد بدون نامپد را به یک صفحه کلید استاندارد ترجیح دهد. کیبورد بدون نامپد به فضای کمتری بر روی میز نیاز دارد ، وزن کمتری دارد و معمولاً حمل و نقل آن آسان تر است. علاوه بر این ، نسخه بدون کلید اغلب کمی ارزان تر از نسخه استاندارد صفحه کلید است. Fnatic Ministreak یکی از بهترین کیبورد های بدون نامپد است . یک صفحه کلید مکانیکی گیمینگ با نور RGB ، ذارای استراحت گاه مچ دست و سوئیچ های Cherry MX می باشد.

اگر به هر دلیلی می خواهید انتخاب دیگری داشته باشید ، می توانید به Logitech G Pro نگاهی بیندازید.  این صفحه کلید قبلاً در سال ۲۰۱۷ معرفی شد ، اما چند به روزرسانی دریافت کرد و هنوز گزینه خوبی در سال ۲۰۲۱ است. هر چند قیمت کمی بالاتر از Fnatic Ministreak دارد اما صفحه کلید Logitech است. از سوئیچ های GX به جای کلیدهای Cherry MX در آن استفاده شده است.

بهترین صفحه کلید مکانیکی بی سیم ۲۰۲۰

برای مدت طولانی ، صفحه کلیدهای مکانیکی بی سیم بسیار کم بودند. کیفیت و سرعت اتصال بی سیم به اندازه کافی بالا نبود تا استانداردهای با کیفیت بالا را که معمولاً برای صفحه کلیدهای مکانیکی معمول است ، برآورده کند. با این حال ، در سال های اخیر ، تغییرات داشته است و فناوری بی سیم به اندازه کافی سریع حتی برای بازی های با عملکرد بالا توسعه یافته است. اگرچه طیف وسیعی از صفحه کلیدهای مکانیکی بی سیم موجود هستند اما هنوز  بسیار ضعیف هستند. بنابراین ، اگر می خواهید در سال ۲۰۲۱ یک صفحه کلید مکانیکی بی سیم بخرید ، تصمیم گیری باید بسیار ساده باشد: اگر می خواهید یک بسته کامل با نور RGB ، کنترل های اختصاصی رسانه و کلیدهای ماکرو داشته باشید ، Logitech G915 را انتخاب کنید. اگر روشنایی یک رنگ کافی است و می توانید بدون نامپد (Numpad) کار یا بازی کنید  Corsair K63 Wireless جایگزین ارزان تر و جمع و جورتری است

logitech g915

برای خرید کیبورد کدام سوئیچ را انتخاب کنیم؟

جهت خرید یک صفحه کلید مکانیکی اغلب شما مستلزم تصمیم گیری در مورد انتخاب این که از کدام سوئیچ ها استفاده کنید هستید. حداقل برخی از صفحه کلیدهای توصیه شده توسط کیش استارز با گزینه های مختلف سوئیچ در دسترس هستند. اساساً سه نوع سوئیچ برای تشخیص وجود دارد:

سوئیچ لمسی (Tactile): سوئیچ هایی با عملکرد لمسی

سوئیچ کلیکی (Clicky): با عملکرد لمسی و شنیداری عمل میکند

سوئیچ خطی (Linear): بدون بازخورد لمسی یا شنیدنی عمل می کند.

به طور معمول ، سوئیچ های کلیکی (Clicky) برای تایپیست ها ، سوئیچ های خطی (Linear) برای بازی ها و سوئیچ های لمسی (Tactile) تا حدودی برای ۳ گروه توصیه می شود. توجه داشته باشید که این مقاله فقط به منظور آموزش انتخاب سوئیچ ها برای اولین خرید شما است ، اما مطمئناً یک باید نیست. می توان به همان اندازه با Cherry MX Blue بازی کرد و به همان سرعت با Cherry MX Red نوشت. هر سازنده سوئیچ، سوئیچ های خود را بر اساس مشخصات خود می سازد ، بنابراین دو سوئیچ از تولیدکنندگان مختلف می توانند کاملاً متفاوت باشند ، حتی اگر متعلق به یک دسته باشند.