راهنمای خرید بهترین ماوس های گیمینگ ۲۰۲۱

gaming mouse

راهنمای خرید بهترین ماوس های گیمینگ ۲۰۲۱

بهترین ماوس های گیمینگ که آرزوی تمام گیمر ها هستند !

چه اهل ورزش های الکترونیک باشید و چه مصرف کننده معمولی ، این ماوس ها بهترین های گیمینگ هستند که آزمایش کرده ایم.

انتخاب بهترین ماوس های گیمینگ یک انتخاب کاملا شخصی است. دست هر کسی متفاوت است ، ترجیحات و نیازهای هر کس متفاوت است و همه ما بازی های متفاوتی انجام می دهیم. به همین دلیل ما خوش شانس هستیم که در عصر طلایی موس های گیمینگ زندگی می کنیم و تولیدکنندگان اصلی  مهندسی را روی هم قرار می دهند. در نتیجه بازاری پر از موس های گیمینگ با کیفیت بالا اما نسبتاً ارزان است.

من چند مورد قبل و در طول قرنطینه آزمایش کرده ام. گیر افتادن در داخل به معنای زمان زیادی در مقابل کامپیوتر ، برای کار و بازی است. من دقیقاً نمی توانم بگویم کدام موش برای شما مناسب است ، اما می توانم چند توصیه را به شما ارائه کنم. اینها بهترین ماوس های گیمینگ برای هر نوع گیمر هستند.

 

بهترین ماوس بی سیم

SteelSeries Prime Wireless

من همیشه یک نقطه قوت خوب برای ماوس های بازی Steelseries داشتم آنها همیشه دارای یک بدنه سرد هستند: چراغ های خوب ، اما نه چندان زیاد. خیلی گران نیستتند؛ و طراحی زیبا و ساده

اما تا زمانی که با ماوس Steelseries Prime Wireless آشنا شدم من واقعاً ، دیوانه وار ، عاشقش شدم. ماوس Prime Wireless که جزو بهترین ماوس بی سیم است برای طیف وسیعی از اندازه های دست مناسب است و با دکمه های اضافی شلوغ نشده است.

این برای بازی های حرفه ای esports طراحی شده است و نشان می دهد. سریع و پاسخگو است و دکمه ها زیبا و کلیک کننده هستند. محدوده پذیرایی نیز چشمگیر است. من بیشتر اوقات تقریباً ۱۰ فوت با کیس کامپیوتر خودم فاصله دارم و حتی با وجود موانعی در راه ، Prime Wireless هرگز اتصال خود را از دست نمی دهد یا از روی صفحه عبور نمی کند (حتی وقتی باتری کم است ، که اغلب اتفاق نمی افتد) ) همچنین بدون هیچ زحمتی روی هر سطحی که روی آن قرار دهید کار می کند.