نرم افزار Logitech Arx Control چیست ? + لینک دانلود

0
240

نرم افزار Logitech Arx Control

Arx Control یک نرم افزار جدید Logitech G است که با Logitech Gaming Software (LGS) کار می کند و به شما امکان دسترسی وسیعی از اطلاعات نمایش بازی در دستگاه تلفن همراه خود ، از جمله هوش درون بازی ، آمار عملکرد حیاتی سیستم و کنترل رسانه را می دهد. به صفحه کلید Logitech® G410 Atlas Spectrum TKL Mechanical Gaming و صفحه کلید مکانیکی Logitech® G910 Orion Spark RGB هر دو دارای یک پایه قابل تنظیم هستند که از اکثر دستگاه های iOS® و Android supports پشتیبانی می کند و دسترسی آسان به داده های Arx Control شما را فراهم می کند.

نرم افزار Logitech Arx Control و کاربرد های آن

همچنین می توانید جای Arx Control را بیرون آورده و در هر جایی از میز کار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی آن را مشاهده کنید. با استفاده از SDK Logitech G’s Arx Control ، توسعه دهندگان بازی می توانند برنامه های سفارشی برای ارائه محتوا ویژه به بازی های خود ایجاد کنند. توسعه دهندگان اصلی مانند Valve Software با Logitech کار می کنند تا از کیت ARX Development برای ایجاد یکپارچگی پیشرفته برای محبوب ترین بازی های خود استفاده کنند.

با استفاده از این نرم افزار اطلاعات مهم درباره سیستم گیمینگ تان و  بازی های نصب شده روی کامپیوتر خودتون رو حتی داخل موبایل هوشمند خود تماشا و چک کنید.

نرم افزار Logitech Arx Control  با نرم افزار Logitech Gaming همگام می شود تا اطلاعات منحصر به فرد را روی صفحه نمایش بازی مشاهده کنید ، آمار های حیاتی سیستم  و قابلیت کنترل کردن از راه دور را کامپیوتر را به شما می دهد از جمله کیبورد هایی که از این تکنولوژی برخوردار هست کیبورد مخصوص بازی لاجیتک مدل G910 Orion Spark می باشد.

امکانات نرم افزار Logitech Arx Control:

* اطلاعات منحصر به فرد بازی را بر روی دستگاه تلفن همراه خود به صورت زنده به نمایش بگزارید (فقط بازی هایی که پشتیبانی می شوند)

*  همچنین کنترل رسانه ها در کامپیوتر را از راه دور روی رایانه خود را به دست بگیرید.

* همه بازی های نصب شده روی رایانه خودتون رو داخل گوشی مشاهده کنید.

دانلود نرم افزار Logitech Arx Control

لینک دانلود نرم افزار Logitech Arx Control <——–

سوالات متداول درباره نرم افزار Logitech Arx Control

1-نرم افزار Logitech Arx Control چیست؟

Arx Control یک نرم افزار جدید از Logitech G است که با نرم‌ افزار بازی Logitech (LGS) کار می‌کند و به شما امکان می‌دهد به طیف گسترده‌ای از اطلاعات نمایش درون‌ بازی در دستگاه تلفن همراه خود، از جمله هوش درون بازی، آمار عملکرد سیستم حیاتی و کنترل‌ رسانه دسترسی داشته باشید.

2-داک  G410  Arx Control چه کاری انجام می دهد؟

یکی از جالب ترین ویژگی های داک  G410  Arx Control است. این یک نگهدارنده پلاستیکی کوچک برای دستگاه‌های Android یا iOS شما است که به شما امکان می‌دهد از گوشی هوشمند و برنامه Arx Control برای ارائه اطلاعات بیشتر در مورد رایانه شخصی خود هنگام بازی استفاده کنید.

3-حالت iRacing نرم افزار نرم افزار Logitech Arx Control چیست؟

ARX ​​راهی برای استفاده از تلفن همراه به عنوان نمایشگر است. ARX ​​برای صفحه کلید / ماوس به نرم افزار بازی Logitech وابسته است تا به عنوان مجرای بین تلفن شما و نرم افزار iRacing عمل کند.

4-با نرم افزار Logitech Arx Control چه کاری می توانید انجام دهید؟

Arx Control قابلیت صفحه نمایش دوم را معرفی می کند که به دستگاه های تلفن همراه iOS و Android اجازه می دهد اطلاعات درون بازی، آمار سیستم حیاتی و موارد دیگر را نمایش دهند.

5-بعد اتصال نرم افزار Logitech Arx Control به اندروید و آی او اس چه اتفاقی می افتد؟

برنامه Logitech Arx Control™ با نرم افزار بازی Logitech متصل می شود تا اطلاعات انحصاری نمایش درون بازی، آمار سیستم های حیاتی و عملکردهای کنترل از راه دور رایانه شخصی را به شما ارائه دهد که تجربه بازی رایانه شخصی را به دستگاه تلفن همراه شما گسترش می دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید