نرم افزار دسته بازی لاجیتک

0
466

نصب نرم افزار دسته بازی لاجیتک F310 و نصب درایور 

در اینجا ما نرم افزار دسته بازی لاجیتک و درایورهای کامل  دسته بازی F 310 لاجیتک را ارائه می دهیم. نرم افزاری که ما در اینجا ارائه می دهیم نرم افزاری است که مستقیماً از وب سایت رسمی Logitech استخراج می کنیم . و سپس ما آن را برای شما آسان تر می کنیم تا آن را در اینجا بارگیری کنید و همچنین یک راه حل برای نصب نرم افزار یا درایورها ارائه می دهیم.

نرم افزار دسته بازی لاجیتک F 310 یک محصول بسیار شگفت انگیز است که از Logitech منتشر شده است. این محصول تقریباً در سراسر جهان برای پشتیبانی از نیازهای روزانه در عملکرد دستگاه های رایانه ای که از  Logitech Gamepad F310 استفاده می کنند استفاده می شود. بنابراین ما بسیار علاقه مند هستیم که در ارائه نرم افزار و درایور کامل که به عنوان دستگاه های پشتیبانی کننده نیز کار می کنند ، به شما کمک کنیم.

لاجیتک F310  توانایی تجربه بازی های ویدئویی بسیار خوب در دسته بازی های ویدئویی متعدد است. استیک آنالوگ و d-pad در این دسته بازی عملکرد و کنترل فوق العاده ای دارند و استفاده از آنها واقعاً راحت است. سهولت نصب و همچنین رویت رابط Xinput و همچنین DirectInput از نظر کارایی بسیار مفید است. به نظر من ، گیم پد برای کسانی که دوست دارند بازی های ویدئویی را در رایانه انجام دهند توصیه می شود. همچنین می خواهید یک گیم پد با سازگاری بالا اما با قیمت نسبتاً مقرون به صرفه داشته باشید به شما پیشنهاد میکنم حتما دسته بازی F 310 لاجیتک را خریداری کنید.

مرور کلی نرم افزار دسته بازی لاجیتک

دسته بازی F310 لاجیتک شبیه کنترلر DualShock می باشد ویژگی d-pad و thumbstick را می توان بین ورودی های x با ورودی مستقیم رد و بدل کرد.

گیم پد F310 همچنین یک سوئیچ است که مشتریان را قادر می سازد  برای جابجایی سریع بین رابط های Xinput و DirectInput. رابط کاربری Xinput مطمئناً این گیم پد را مانند یک گیم پد Xbox 360 می کند تا هر دکمه به طور خودکار در بازی نقشه برداری شود. در حالی که در رابط کاربری DirectInput می توانیم تنظیمات سوئیچ را شخصی کنیم.

دانلود نرم افزار بازی لاجیتک(ویندوز)

همچنین برای دانلود بیشتر درایور های لاجیتک از لینک Logitech Support Drive استفاده کنید

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید