۲. شرایط عمومی

بازدید از وبسایت ستاره های کیش بدون ایجاد حساب کاربری امکان پذیر و مجاز است ولی برای استفاده از خدمات های دیگر باید حساب کاربری ایجاد شود.

کاربران برای استفاده از خدمات این سامانه ابتدا می بایست نسبت به قبول قوانین و مقررات سایت از طریق انتخاب گزینه موافقم اقدام نمایند و تنها در صورت قبول قوانین و مقررات مجاز به ایجاد حساب کاربری مخصوص ( کاربر عادی / کاربر فروشگاه) و استفاده از خدمات ستاره های کیش میباشند.

•  پس از ایجاد حساب کاربری  ایمیلی جهت فعال سازی حساب کاربری به ایمیل اعلامی وی ، ارسال می گردد. کاربر سه روز مهلت خواهد داشت تا ایمیل را تایید نماید. در غیر این صورت و پس از انقضای مهلت مذکور ، حساب کاربری وی غیر فعال می گردد. بدیهی است در صورت تایید ایمیل ، امکان فعال سازی مجدد حساب کاربری وجود دارد.

در ستاره های کیش، نسخه ای از قوانین و مقررات سایت به آدرس ایمیل ارایه شده که به عنوان نام کاربری کاربران مورد استفاده قرار میگیرد ارسال می گردد

• هرگونه سو استفاده از اسناد و مدارک بارگذاری شده توسط مشتری در سیستم پیگرد قانونی دارد و خدمات دهنده نسبت به حفظ محرمانگی اسناد فوق مسؤل است.

•  ستاره های کیش در هر زمان می تواند حساب های کاربری کاربران را مسدود کند و در این خصوص ملزم به پاسخگویی نیست و فقط گزارشی از روند و دلیلی را برای کاربر ارسال می کند و کاربر در این خصوص هیچ گونه حقی برای اعتراض داخل سایت و یا از طریق مراجع قانونی را ندارد.
•   در صورت مشاهده و یا احتمال وجود هر گونه تناقض اطلاعات و نام کاربری وارد شده با اطلاعات واقعی شخص ، ستاره های کیش می تواند اکانت کاربری کاربران را مسدود کند . برای تایید اطلاعات و اطمینان ازصحت اطلاعات در بازه های زمانی مختلف نیز می تواند از کاربر درخواست ارسال اطلاعات تکمیلی داشته باشد.

۳.پنل کاربری

شخص حقیق یا حقوقی می تواند نسبت به ایجاد حساب کاربری اقدام نماید.

نام کاربری مغایر با قوانین نباشد .

هر پنل کاربری برای همیشه  به صورت رایگان فعال خواهد بود و ستاره های کیش هزینه ای به عنوان اشتراک از کاربران دریافت نمی نماید. ستاره های کیش میتواند هر زمان با اطلاع قبلی و ارایه ی دلیل حساب کاربری را ببندد

پنل کابری مختص استفاده شخص ثبت نام کننده است در صورت ارائه نام کاربری و رمز عبور به سایرین، و در نتیجه بروز هر گونه اشکال، ایراد، سوءاستفاده، شخص کاربر مسئول خواهد بود.

مسئولیت حفظ و نگه داری از نام کاربری و رمز عبور با کاربران بوده و کاربران مکلف اند در صورت فراموشی، مفقود شدن یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، از طریق ارتباط با پشتیبانی سامانه ” ستاره های کیش”   را در جریان قرار دهند.

کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز در سامانه ستاره های کیش وارد نماید.

کاربر متعهد می‌گردد که صرفا با شماره تلفن همراه متعلق به خود نسبت به ثبت نام در سامانه ستاره های کیش اقدام نماید. در غیر این صورت در برابر صاحب امتیاز خط تلفن همراه، تماما مسئول بوده و ستاره های کیش به محض آگاهی از این موضوع نسبت به لغو عضویت کاربر مذکور اقدام خواهد نمود.

هر کابر می تواند هم به عنوان کاربر عادی هم کاربر فروشگاه در سامانه ایجاد نماید.

۴. شرایط استفاده

کاربر عادی باید اطلاعات زیر را جهت ثبت نام وارد نماید : نام، نام خانوادگی، ایمیل، شماره موبایل، نام شرکت یا موسسه(در صورت وجود)

سامانه مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که در نتیجه مواردی خارج از اختیار سامانه نظیر وقوع بلایای طبیعی، شرایط غیرعادی، قطعی کلی شبکه اینترنت و دیتا، خرابی در هاستینگ، فیلترینگ و… باشد، نخواهد داشت.

محدویت ارتباط با کاربران  ستاره های کیش شامل فروشگاه ها ، کاربران عادی و غیره آزاد است و ستاره های کیش در این خصوص حق دخالت ، بررسی یا موارد مشابه را نداشته و از این باب نیز مسئولیتی متوجه ستاره های کیش نیست.

۵. شرایط استفاده کاربران فروشگاهی

کاربران فروشگاهی می بایست اطلاعات زیر را در سامانه بارگذاری کند : نام، نام خانوادگی، ایمیل، شماره تماس اضطرای، شماره موبایل و در هنگام تکمیل مراحل ثبت نام اطلاعاتی شامل  نام و نام خانوادگی شماره تماس و ایمیل  را در سیستم بارگذاری نماید. این موارد در فرایند تایید صلاحیت خدمات دهنده نقش بسیار مهمی دارند.

ثبت نام به منزله ی پذیرش صلاحیت نمی باشد. تایید صلاحیت فروشگاه از طریق اس ام اس و ایمیل به اطلاع می رسد.

کاربران فروشگاهی میبایست با صداقت اطلاعات مورد نیاز سامانه را در اختیار بگذارند و در صورت مشاهده مغایرت و یا بروز خسارت ناشی از عدم صداقت در ارائه اطلاعات ، اسناد ، مدارک و سایر موارد مورد نیاز، مسئولیت با کاربر فروشگاهی می باشد.

 ستاره های کیش صرفا فروشگاه هایی را تایید صلاحیت می کند که دارای مجوز اینماد باشند. ملاک احراز مجوز ، بر مبنای عرف و به طور مثال از طریق کلیک بر روی لوگوی اینماد و مشاهده اطلاعات مجوز است. بنابراین در صورت هرگونه تخلف از ناحیه فروشگاه در خصوص جعل مجوز و موارد مشابه ، ستاره های کیش مسئولیتی ندارد.

•   تکالیف فروشگاه اینترنتی و رعایت موارد قانونی همچون ارائه فاکتور مورد تایید مراجع ذی ربط به عهده فروشگاه بوده و ستاره های کیش به هیچ عنوان در خصوص کالا و خدمات فروشگاه ها نسبت به ارائه فاکتور اقدام نمی کند.

•   ستاره های کیش در رد و یا قبول فروشندگان  آزاد است و می تواند در هرزمان همکاری خود را بصورت یک طرفه قطع کند. در مواردی که فعالیت فروشگاه خلاف قوانین جاری کشور باشد  هیچ پرداخت و یا بازپرداخت وجهی صورت نخواهد گرفت. در موارد دیگر این ای مالز است که تصمیم خواهد گرفت چه میزان از مبلغ موجود در حساب را به کاربر برداخت و یا استرداد کند .

•  این توافقنامه می تواند برای سایت های خاص و یا کاربران خاص بصورت اختصاصی نوشته و امضا شود اما تا قبل از امضا توافقنامه اختصاصی هر دو طرف موظف به رعایت تمام مواد این توافقنامه آنلاین می باشند که پس از امضا توافقنامه جدید این توافقنامه به خودی خود باطل است .

•  ستاره های کیش در قبول درج  اطلاعات  وارد شده و یا عدم درج اطلاعات وارد شده توسط کاربران کاملا مختار است و این حق را برای خود محفوظ می دارد که در هر زمان در صورت نیاز اقدام به نمایش و یا عدم نمایش بخشی و یا تمامی اطلاعات درج شده توسط کاربران نماید و در خصوص این بند نیز کاربر حق شکایت و اعتراض را ندارد.

  تمامی فروشندگان موظف هستند تنها کالاهایی را در وب سایت فروشگاه خود ارائه دهند که با قوانین جمهوری اسلامی ایران سازگاری داشته باشد و همچنین حق فروش و ارائه آن کالا برای فروشنده وجود داشته باشد و در صورتی تخطی تمامی عواقب ناشی به عهده فروشنده می باشد.

فروشگاه اینترنتی با قبول شرایط و مقررات ستاره های کیش می پذیرد که کاربران عادی می توانند نسبت به اعلام نظر خود در قسمت مربوط اقدام کنند.  تمامی نظرات نمایش داده شده در ستاره های کیش دربخش نظرات کاربران ، توسط کاربران درج می شود و ستاره های کیش هیچگونه مسئولیتی را در قبال نظرات کاربران را عهده دار نمی باشد. بنابراین فروشگاه اینترنتی نمی تواند در این خصوص نمی تواند از ستاره های کیش حذف نظرات کاربران را تقاضا کند.

۶. حریم خصوصی و اطلاعات محرمانه

سامانه ستاره های کیش تمام تلاش خود را جهت حفظ امنیت اطلاعات کاربران بر عهده می گیرد و با به روز ترین فناوری ها، اقدام به حراست از داده ها می نماید.

اطلاعات اخذ شده از کاربران صرفا جهت بهبود ارائه خدمات، اختصاصی کردن تجربه کاربری، امتیاز دهی به کاربران، پیگیری مطالبات و عودت وجوه در صورت لزوم و هم چنین مکابته و ارتباط با کاربران مورد استفاده قرار می گیرد.

نظر به عدم امکان تضمین هک نشدن یا ربوده نشدن اطلاعات و داده های کاربران، تعهد سامانه در خصوص حفظ محرمانگی داده ها صرفا به وسیله بوده و با اثبات اینکه تمام اقدامات و تدابیر لازم جهت حراست از داده ها به عمل آمده، سامانه و شرکت مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

سامانه ستاره های کیش تعهد می کند داده های کاربران جز در مورد کارکرد همین سایت و سامانه برای مقاصد دیگر به کار نرود.

درسترسی های اخذ شده از کاربران داری حساب کاربری صرفا شامل شماره تماس و ایمیل کاربر می باشد.

لازم به اشاره است با شروع همکاری با  ستاره های کیش یک نسخه از تمامی اطلاعات فروشگاه در ستاره های کیش درج می شود و  با قبول این توافق تمامی مسئولیت هر نوع اطلاعاتی که به درخواست فروشگاه در ستاره های کیش درج شده است از ستاره های کیش سلب می شود و تماما به فروشگاه های ارائه دهنده کالا واگذار میشود.

جهت سهولت پیگیری ها در صورت بروز هر گونه مشکل در خصوص تراکنش ها و پر داخت ها سامانه نسبت به ثبت شماره تراکنش و شماره پیگیری بانک اقدام می نماید.

اطلاعات حساب بانکی خدمات دهنده گان صرفا در حدی که برای واریز وجوه لازم باشد به صورت رمز نگاری شده در سرور سامانه، ذخیره می گردد و اطلاعات فوق به هیچ وجه در سرور سامانه پردارش نمی شود.

ستاره های کیش حق حذف و یا حفظ تمامی اطلاعات ، نظرات و مشخصات کالا ها را بر خود محفوظ می دارد تنها اطلاعاتی  از ستاره های کیش حذف می شود  که با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت داشته باشند و یا دستور مقامات قضایی مبنی بر حذف آن ارائه گردد و در غیر اینصورت حتی با اتمام همکاری با ستاره های کیش اطلاعات درج شده در ستاره های کیش باقی می ماند و فروشگاه حق اعتراض و شکایت را ندارد.

۷. مسئولیت ها و تعهدات

تسهیل دسترسی کاربر عادی به مقایسه و جستجوی قیمت انواع کالا و خدمات فروشگاه های مختلف با یکدیگر

ستاره های کیش• با تمام امکانات خود از جمله واحدهای پشتیبانی، تمامی تلاش خود را جهت رضایت کاربران، رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائۀ خدمات و ایجاد صلح و سازش فی مابین آنها می‌کند.

ستاره های کیش• به هیچ عنوان در محتوایی که از سایت فروشگاه های اینترنتی در سامانه درج می کند دخل  و تصرفی نکرده و بنا براین کاربر عادی که نسبت به انتخاب و خرید از یک فروشگاه خاص اقدام می کند ، طرف قرارداد و حساب با آن فروشگاه بوده و ستاره های کیش مسئولیتی درباره کیفیت کالا و خدمات ، ارسال ، بسته بندی، هزینه ها و به طور کلی هر مورد که ناشی از روابط خرید و فروش آنلاین میان خریدار و فروشگاه اینترنتی است ندارد.

نظر به ماهیت اطلاع رسانی و بانک اطلاعاتی بودن ستاره های کیش ، فروشگاه اینترنتی می بایست کلیه قوانین مربوط به فروش آنلاین کالا و خدمات را وفق مقررات مربوط رعایت کند. همچنین کلیه تعهدات و مسئولیت های ناشی از خرید و فروش آنلاین کالا و خدمات موضوع قانون تجارت الکترونیک همچون حق انصراف از کالا ، لزوم درج اطلاعات کامل محصول ، هزینه های تحمیلی بر خریدار و غیره ، صرفا حاکم بر روابط کاربران عادی و فروشگاه اینترنتی بوده و ستاره های کیش در این خصوص مسئولیتی ندارد. بدیهی است قانون تجارت الکترونیک و سایر قوانین مرتبط تا حد اقتضای ماهیت ستاره های کیش در مورد آن جاری است.

 ستاره های کیش•هیچگونه دخالتی در روند کارکرد فروشگاه ها  و همچنین ارسال کالا و یا دریافت وجه مابین فروشندگان و خریداران ندارد و متعاقبا هیچگونه مسئولیتی در قبال عملکرد فروشگاه را نیز نمی پذیرد

کاربرمشتری صراحتاً تصدیق وموافقت می نماید که استفاده از سامانه جهت معرفی کاربر فروشگاه  در راستای ارائه خدمات مقایسه قیمت کالا و خدمات می باشد.

واحد پشتبانی سامانه به صورت ۲۴ ساعته به صورت ارسال ایمیل و در ساعات اداری به صورت تلفنی و تا ساعت ۱۲ شب از طریق نرم افزارهای پیام رسان مختلف، نسبت به رفع مشکلات کاربران اقدام می نماید.

۸.نحوه پرداخت به کاربران و تسویه (در صورت وجود)

رسید پرداخت های کاربران از طریق الکترونیکی صادر و در پنل کاربران و هم چنین نسخه ای از آن به ایمیل اعلامی توسط کاربر ارسال می گردد.

کاربرمی پذیرد درصورت پرداخت ناموفق ازطریق درگاه بانکی، شخصا مسئول پیگری وجه کسر شده از سیستم بانکی مربوطه می باشد و از نظر ستاره های کیش،  وجه مذکور پرداخت شده محسوب نمی گردد و ستاره های کیش در این خصوص مسئولیتی ندارد.

۹.شرایط غیر فعال سازی حساب کاربری

در صورت بروز هر یک از وارد زیر یا بنا به دستور مقام قضایی،ستاره های کیش می تواند نسبت به غیر فعال سازی موقت یا دائم حساب کاربری کاربران ، اقدام نماید. ستاره های کیش در صورتی که بخواهد نسبت به این امر اقدام نماید ، ابتدا یک اخطار از طریق ایمیل به کاربر ارسال می نماید ، در صورت عدم ترتیب اثر وفق اخطار ارسالی ستاره های کیش ، حساب کاربر حسب مورد موقت یا دائم غیر فعال می گردد.

در صورت نقض هر یک از تعهدات مندرج در قوانین و مقررات سایت

در صورت افشای اطلاعات

در صورت هرگونه فعالیت مغایر با قوانین و مقررات جاری کشور

۱۰. سایر مقررات

در صورت تغییر قوانین و مقررات ستاره های کیش نسبت به اطلاع رسانی در خصوص آن و اخذ تاییده مجدد نسبت به اطلاع از تغییر قوانین از کابران اقدام می نماید. از تاریخ بارگزاری قوانین جدید در سایت که برای عموم افراد قابل مشاهده باشد، ادعای عدم اطلاع از قوانین قابل پذیرش نخواهد بود.

فروشگاه اینترنتی ستاره های کیش در قبال عدم دسترسی منظم کاربر به وب سایت و عدم بررسی اعلان ها از سوی کاربران مسئولیتی نخواهد داشت.

فروشگاه اینترنتی ستاره های کیش دسترسی مداوم و بی وقفه به سامانه را تضمین نمی نماید.

نحوه ارتباط فروشگاهی اینترنتی با کاربران از طریق ایمیل، تماس تلفنی و پیامک و کانال های رسمی آن در نرم افزار های پیام رسان می باشد که لیست آنها در سایت موجود است، می باشد. کلیه پیام های سامانه صرفا از طرق مذکور ارسال و مشاهده شده تلقی می گردد.

کاربران می پذیرند سامانه جهت اطلاع رسانی ها، خبر رسانی در خصوص رویدادها و تخفیف های ویژه، ایمیل هایی یا پیامکی را به کاربران ارسال نماید.

کلیه اقدامات کاربران در خصوص اقدام به دسترسی غیر مجاز و سایر فعالیت ها که مشمول قانون مجازات رایانه ای یا سایر مقررات کشور گردد، مورد پیگیری قضایی واقع می شود و کاربر متخلف می بایست علاوه بر تحمل مجازات های قانونی تعیین شده نسبت به جبران خسارات وارده به سامانه نیز اقدام نماید.